Vormel-1 uudised #166

Toyotad said karistada, Hamiltonil tehnilised probleemid

Toyotad said karistada, Hamiltonil tehnilised probleemid

Nagu uute reeglite puhul ikka annab neid esialgu mitmeti tõlgendada ja ega kõik nüansid saa piisavat tähelepanu. Toyota meeskonna piloodid Timo Glock ja Jarno Trulli kes saavutasid kvalifikatsioonis 6. ja 8. koha diskvalifitseeriti ning tõsteti homses stardirivis viimasteks. Kogu selle operatsiooni põhjustas tehnilises kontrollis avastatud, mõlemal masinal esinenud tagatiiva lubatust suurem painduvus.

Loe edasi Toyotad said karistada, Hamiltonil tehnilised probleemid

28.03.2009 22:57
Austraalia GP kvalifikatsiooni võitis Brawn GP

Austraalia GP kvalifikatsiooni võitis Brawn GP

Hooaja eel testisõitudel häid aegu näidanud Brawn GP piloodid Jenson Button ja Rubens Barrichello näitasid kõigile skeptikutele koha kätte, kvalifikatsioonist võeti kõik mis võtta andis, parimad oldi kõigis sessioonides. Kogu ajasõidu jooksul olid nad ka ainsad kes suutsid 1:25 ajajoone alistada.

Loe edasi Austraalia GP kvalifikatsiooni võitis Brawn GP

28.03.2009 09:35
Austraalia GP teise vabatreeningu kiireim jälle Rosberg

Austraalia GP teise vabatreeningu kiireim jälle Rosberg

Williamsi meeskonna piloot Nico Rosberg sõitis kiireima aja välja ka Austraalia GP teisel vabatreeningul, head minekut näitasid taaskord Brawn GP piloodid, kes platseerusid oma aegadega vastavalt 2. ja 5.

Loe edasi Austraalia GP teise vabatreeningu kiireim jälle Rosberg

27.03.2009 09:50

Vaata lisaks

Täna, 22. augustil 2026 Eestis pilvisus lõuna poolt tiheneb, oodata tugevat sadu, üleujutuse oht

Täna, 22. augustil 2026 Eestis pilvisus lõuna poolt tiheneb, oodata tugevat sadu, üleujutuse oht

Täna, 22. augustil 2026 Eestis pilvisus lõuna poolt tiheneb. Tihe vihmasadu laieneb Lõuna-Eestist põhja suunal üle maa. On äikest ja sadu on mitmel pool tugev. Hommikupoolikul on paiguti udu. Ennelõunal puhub idakaare tuul 3-9, pärastlõunal tugevneb kirde- ja idatuul, saartel ja läänerannikul loode- ja põhjatuul järk-järgult 5-12, puhanguti 17-19, rannikul 10-15, puhanguti 21, Liivi lahel 15-20, puhanguti 26 m/s. Õhutemperatuur on 16..21°C.

Suve lõpu pöördepunkt: horoskoop 17. - 23. august 2026

Suve lõpu pöördepunkt: horoskoop 17. - 23. august 2026

Augusti teine pool algab nädalaga, mis kutsub tempot veidi rahustama ja keskenduma sellele, mis on päriselt oluline. Suve lõpu lähenemine võib tuua kaasa vastuolulisi tundeid – ühelt poolt tahaks veel nautida vabadust ja spontaansust, teisalt hakkavad mõtted järjest enam liikuma sügise, töö ja uute kohustuste poole.

info@vormel-1.ee | Vormel-1.ee 2026
0.015323877334595